Domov se zvláštním režimem

Pomoc, když zrovna není nikdo poblíž

Váš personál se při práci často ocitne v krizové situaci, kdy si ihned potřebuje přivolat na pomoc jiného kolegu. To se stává nejen na pokoji klienta, ale kdekoli v budově – například a chodbě nebo ve venkovním areálu. To stejné platí pro vaše klienty, kteří jsou schopni ovládat tísňová tlačítka a přivolají si tak pomoc pečovatelů v případě nouze.

V obou případech musí být váš personál schopný rychle zasáhnout. O poplachu potřebuje vědět nejen na sesterně, ale všude, kde se pohybuje.

Zajistěte komfort pro váš personál i pro klienty

Přivolání pomoci

Tísňová tlačítka v různých variantách umožní přivolat si pomoc jak vašemu personálu, tak vašim klientům. Využít můžete různé druhy přenosných i fixních tlačítek, které fungují nejen uvnitř budovy, ale i v blízkém areálu (např. na zahradě).

Zabezpečení budovy

Do systému můžete připojit i detektory požáru a úniku vody.
V případě poplachu pošlou okamžitě informaci do mobilních aplikací povolaných osob.

Odbavení poplachu

Stisk tísňového tlačítka vyvolá poplach, který personál odbavuje v bezpečnostní mobilní aplikaci. O poplachu tedy ví, kdekoli se pohybuje, a může tak rychle zasáhnout. V aplikaci vidí informace o tlačítku, takže pozná, pokud si pomoc přivolává klient nebo kolega. Má navíc celkový přehled, který poplach už někdo řeší a který ne.

Správa a evidence

Celý systém jednoduše nainstalujete a nastavíte ve webové aplikaci. Jakoukoli další změnu a přizpůsobení provedete za pár minut. Ve webové aplikaci najdete dále kompletní přehledy o všem, co se dělo - o přivolání pomoci tlačítky i o činnostech personálu zaznamenaných pomocí NFC čipů. Tyto záznamy vám mohou sloužit jako podklady pro kontrolu a evidenci činností.

Jednoduché a dostupné řešení

Vyberte pro váš domov a klienty tísňová tlačítka, detektory a NFC čipy podle konkrétních potřeb. Vybavte váš personál bezpečnostní mobilní aplikací. A pak už stačí jen celý systém jednoduše nainstalovat a spravovat ve webové aplikaci.

Produkty HelpCare

Zaujal vás HelpCare?

Dejte nám vědět. Přijedeme k vám, vše předvedeme, proměříme a společně navrhneme řešení přímo pro vás.

Chcete se dozvědět více?

Menu